Služby

Bezpečnost na prvním místě

Kromě zařízení a doplňků máme v bytě něco, čeho bychom se neradi vzdali: klidu, blízkých a vzpomínky na všechno pěkné, co jsme zažili. Proto se tak rádi spoléháme na velké značky, které nám přinesou pocit bezpečí a ochrany soukromí. Právě servis velké značky přináší úlevu v situacích, když se něco stane a hledáme rychlé řešení.

Bezpečnostní zámky do dveří 4. bezpečnostní třídy značky DOM Vám zaručí vysokou spolehlivost po dlouhá desetiletí. Odemykání více dveří jedním klíčem a nemožnost duplikátu kliče (nejvyšší 6. bezpečnostní třída) jsou samozřejmostí. Více informací naleznete zde.

Systémy generálního klíče

Koupili jste si byt nebo dům? Potřebujete zabezpečit firmu? Stavíte hotel?

Firma Metalia, jakožto výrobce, vám poskytuje bezplatné sestavení klíčového plánu a poradenství při návrhu hierarchie. Více než 20-i leté zkušenosti s výrobou systémů generálního klíče, Vám umožní zabezpečit Vaši nemovitost dle vašich požadavků. Mezi hlavní výhody patří méně klíčů, ušetřené prostředky na mnohdy nákladný servis, extrémně dlouhá životnost a dodací lhůty do několika dnů.

Vyberte si mezi předními evropskými značkami DOM, Iseo, Gera.

Princip systému generálního klíče, představuje vytvoření hierarchie nadřazených (skupinových, generálních) a individuálních kl íčů (otevírají jen jednu bezp. vložku) a tak zjednodušuje a zároveň kontroluje přístupy do všech místností objektu.

Stáhněte si klíčový plán zde.

 

GHS - systémy generálneho kľúča

 

DOM SicherheitstechnikISEO Serrature